Personas datu apstrāde

Šeit ir apkopota informācija par "veikals.delfi.lvpersonas datu apstrādes principiem saistībā ar mājaslapas apmeklēšanu un tajā pieejamajiem pakalpojumiem. 

 

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko Jūs mums brīvprātīgi piekrītat iesniegt ar e-pasta starpniecību, aizpildot formu pie pasūtījuma veikšanas.

Iesniedzot pasūtījumu, Jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese un cita informācija, kuru Jūs vēlaties sniegt.

 

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai Jums sniegtu Jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju, apstrādātu jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus, sniegtu Jums efektīvu klientu atbalstu, palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības, nosūtītu Jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt, ievērojot normatīvo aktu prasības. Līdz ar to personas dati tiek nodoti mums tikai tādā apjomā, lai mēs spētu izpildīt savas likumīgās tiesības, pienākumus un intereses.

Mēs varam nodot Jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērst noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, Jūsu un citu personu likumīgās tiesības. Datu nodošana ir objektīvi nepieciešama, lai mēs varētu pienācīgi izpildīt Jūsu pasūtījumu un sniegt kvalitatīvu pakalpojumu.

Personas dati netiek nodoti trešajām valstīm, kuras nav ES un/vai EEZ dalībvalstis.

 

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus, lai nodrošinātos pret datu noplūdes, neatļautas piekļuves, nesankcionētām personas datu apstrādes darbībām. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

 

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam Jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un normatīvo aktu prasībām. Pēc tam, kad personas datu glabāšanas termiņš ir beidzies, personas dati tiek neatgriezeniski dzēsti.

 

Kā mēs izmantojam sīkdatnes (cookies)?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Jūsu apmeklētās mājaslapas saglabā Jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, kā arī sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājaslapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

  • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Jūs spētu pārvietoties mājaslapā un lietot tās funkcijas. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt Jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
  • "Google Analytics" sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājaslapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
  • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes, piemēram, "PayPal Express". Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi Jūsu darbībām citās mājaslapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājaslapa.

 

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, Jūs varat izmantot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai "InPrivate" logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, Jūs varat izmantot bezmaksas rīku "Your Online Choicesvai "YourAdChoices".

 

Jūsu tiesības saistībā ar Jūsu personas datiem

Ja Jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), Jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

  • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti Jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo Jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
  • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
  • Tiesības "tikt aizmirstam". Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu Jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
  • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja Jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja Jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai Jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt savas likumīgās prasības.
  • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
  • Tiesības iesniegt mums sūdzību par datu apstrādi, kā arī uzraudzības iestādei, Datu valsts inspekcijai, ja strīds netiek atrisināts.
  • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājaslapu.
×